mechanik/elektromechanik

  • Proszę o kontakt
  • Dodano: 12/07/2018
    • Borkowo

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków obejmuje naprawę i przeglądy okresowe urządzeń i maszyn.

Wymagania:

znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, mechatroniki, zasilania elektrycznego i sterowania maszyn.
wykształcenie kierunkowe, wykształcenie techniczne kierunkowe, minimum zawodowe
Świadectwo kwalifikacji E/SEP do 1kV (w przypadku elektromechanika)
umiejętność spawania stali nierdzewnych w osłonie argonu (z uprawnieniami TIG/MIG)
miejsce zamieszkania - nie dalej niż 20-30 km od siedziby zakładu
dyspozycyjność (praca zmianowa)
istnieje możliwość przyuczenia absolwentów szkół technicznych branżowych lub osoby bez doświadczenia ale z wykształceniem kierunkowym.
dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży spożywczej, w tym znajomość maszyn przetwórstwa tworzyw sztucznych, urządzeń rozlewniczych do produkcji napojów lub w mleczarstwie.
stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy, aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.
umiejętność pracy w zespole, kreatywność w działaniu, dyspozycyjność.
Oferujemy:

Oferujemy stabilną i ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, dla najlepszych ścieżkę awansu i rozwoju kariery zawodowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lonza Nata Teresa Zarębska, Waldemar Michałowska sp. jawna z siedzibą w Gdańsk zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Lonza Nata Teresa Zarębska, Waldemar Michałowska sp. jawnaz siedzibą w Gdańsku przy ul. Kartuska 267. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Numer telefonu: 58-3411751
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Serwis zukowo.org jest darmowym portalem ogłoszeniowym skierowanym głównie do mieszkańców gminy Żukowo.
  • Serwis zukowo.org nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje też żadnej "ochrony kupującego", ani nie daje "certyfikatu sprzedającym".
  • Nie publikuj treści obraźliwych, wulgarnych, niezgodnych z prawem. Administrator może usunąć ogłoszenie bez podania przyczyny.