MAGAZYNIER/LOGISTYK

  • Proszę o kontakt
  • Dodano: 16/02/2018
    • Borkowo, gm. Żukowo

Opis stanowiska
• Przyjmowanie i wydawanie towaru do/z magazynu
• Planowanie logistyki - ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz z działem transportu;
• Wystawianie faktur/korekt sprzedażowych;
• Zapewnienie efektywności funkcjonowania przepływu dokumentów na magazynie,
• Odpowiedzialność za prawidłowy obieg informacji i dokumentów magazynowych (WZ, PZ, MM, PR, RW);
• Prowadzenie gospodarki magazynowej, w tym przyjęcia i wydania wyrobów i towarów;
• Weryfikacja dostaw pod względem ilościowym i jakościowym;
• Bieżąca weryfikacja stanu magazynu;
• Przeprowadzanie inwentaryzacji oraz kontroli wewnętrznych;
• Prowadzenie ewidencji opakowań zwrotnych.

Od Kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera,
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych (spalinowych)
• książeczka Sanitarno-Epidemiologiczna
• znajomości obsługi komputera, Obsługa MS Office na poziomie dobrym;
• dyspozycyjności związanej z pracą w systemie dwuzmianowym,
• dobrej organizacji, umiejętności pracy pod presją czasu,
• zaangażowania oraz sumienności w pełnieniu obowiązków,
• Umiejętność pracy w zespole;
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość branży spożywczej

Zaaplikuj, a zaoferujemy Tobie:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę stałą, w zgranym, zmotywowanym zespole
• Niezbędne do pracy narzędzia
• Realny wpływ na swój rozwój w ramach logistyki
• Dobrą i wspierającą atmosferę

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lonza-Nata Sp.z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Lonza-Nata Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Małachowskiego 4A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Serwis zukowo.org jest darmowym portalem ogłoszeniowym skierowanym głównie do mieszkańców gminy Żukowo.
  • Serwis zukowo.org nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje też żadnej "ochrony kupującego", ani nie daje "certyfikatu sprzedającym".
  • Nie publikuj treści obraźliwych, wulgarnych, niezgodnych z prawem. Administrator może usunąć ogłoszenie bez podania przyczyny.