doradca klienta indywidualnego

  • Proszę o kontakt
  • Dodano: 11/04/2018
    • Żukowo

Poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko:
Doradca Klienta miejsce pracy Żukowo.

Zakres obowiązków:
• kompleksowa obsługa w zakresie produktów bankowych,
• sprzedaż produktów bankowych, obsługa punktu kasowego.
• pozyskiwanie klientów, utrzymywanie z klientami stałych dobrych relacji,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania:
• doświadczenie w obsłudze klienta/w sprzedaży,
• umiejętność budowania długofalowych relacji,
• wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
• komunikatywność, duża energia w działaniu, świetna organizacja pracy własnej,
• preferowane wykształcenie wyższe.

Oferujemy :
• umowę o pracę, stabilne zatrudnienie, dające satysfakcję finansową i zawodową
• atrakcyjne premie za sprzedaż,
• bezpłatne szkolenie wstępne organizowane przez Bank,
• możliwości rozwoju zawodowego,
• pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja.aliorbank@tpdf.pl z dopiskiem zukowo

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Serwis zukowo.org jest darmowym portalem ogłoszeniowym skierowanym głównie do mieszkańców gminy Żukowo.
  • Serwis zukowo.org nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje też żadnej "ochrony kupującego", ani nie daje "certyfikatu sprzedającym".
  • Nie publikuj treści obraźliwych, wulgarnych, niezgodnych z prawem. Administrator może usunąć ogłoszenie bez podania przyczyny.