doradca klienta bankowego

  • Proszę o kontakt
  • Dodano: 12/07/2018
    • Żukowo

Partner Alior Banku zatrudni Doradcę Klienta do placówki w Żukowie.
Zakres obowiązków:
• kompleksowa obsługa firm w zakresie produktów bankowych,
• sprzedaż produktów bankowych,
• pozyskiwanie klientów, utrzymywanie z klientami stałych dobrych relacji,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania:
• umiejętność profesjonalnej obsługi klienta biznesowego,
• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
• umiejętność budowania długofalowych relacji,
• wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
• zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonane zadania,
• prawo jazdy kat. B
• preferowane wykształcenie wyższe.
Oferujemy :
• umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,
• podstawa + bardzo atrakcyjny system wynagradzania, uzależniony od wyników,
• szkolenia wstępne organizowane przez Bank,
• pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres rekrutacja@tpdf.pl, z dopiskiem „z/ab".

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Serwis zukowo.org jest darmowym portalem ogłoszeniowym skierowanym głównie do mieszkańców gminy Żukowo.
  • Serwis zukowo.org nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje też żadnej "ochrony kupującego", ani nie daje "certyfikatu sprzedającym".
  • Nie publikuj treści obraźliwych, wulgarnych, niezgodnych z prawem. Administrator może usunąć ogłoszenie bez podania przyczyny.