O Nas

ZUKOWO.ORG - to darmowy, lokalny serwis ogłoszeniowy dla mieszkańców Gminy Żukowo i pobliskich miejscowości. Kupuj, sprzedawaj i oferuj swoje usługi. Całkowicie bez opłat.

Praca Żukowo

W naszym serwisie znajdziesz ogłoszenia z ofertami pracy na terenie Gminy Żukowo. Szukasz pracy w regionie? Napisz o tym w naszym dziale „szukam pracy” i znajdź zatrudnienie blisko domu.

Nieruchomości

Chcesz kupić działkę w Baninie? A może wynająć mieszkanie lub lokal usługowy w Żukowie? Ten portal pomoże Ci znaleźć odpowiednie oferty.

Usługi w Żukowie

Chcesz trafić do lokalnej społeczności, ale Twoja oferta ginie w gąszczu ogłoszeń na ogólnopolskich, dużych serwisach? Teraz możesz bez opłat dodać ogłoszenie, które zobaczą mieszkańcy regionu, w którym działasz. Zareklamuj swoją firmę na naszej stronie i pozyskaj nowych klientów.

Żukowska społeczność

Poznaj bratnią duszę, złóż życzenia, pozdrów kogoś bliskiego, znajdź partnera do biegania. To tylko niektóre z możliwości jakie daje Ci serwis zukowo.org

Serwis jest we wczesnej fazie rozwoju, dlatego z góry przepraszamy za ewentualne błędy techniczne, na które natkniecie się Państwo podczas korzystania z serwisu. Mamy jednak nadzieję, że okaże się przydatny i sprosta oczekiwaniom naszej małej ojczyzny.

Żukowo ogłoszenia zukowo.org