Doradztwo w doborze Rolet, Żaluzji, Plis i nie tylko

  • Proszę o kontakt
  • Dodano: 13/04/2018
    • Żukowo

Blindsproject z Redy oferuje profesjonalne doradztwo w doborze materiałów i technika zaciemniania okien i osłon okiennych na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Redy, Rumi i Wejherowa. Konsultacja odbywa się u Państwa - najlepiej w ciągu dnia kiedy widoczne jest światło słoneczne, jest ona darmowa i nie zobowiązuje do skorzystania z moich usług. W czasie konsultacji jestem w stanie zaprezentować różne rozwiązania jakie z mojego doświadczenia powinny spełniać Państwa oczekiwania, mają Państwo także okazję zapoznać się dostępnymi materiałami, dotknąć ich oraz dobrać kolory.Zapraszam również do zapoznania się moimi realizacjami które szczegółowo opisuje na swoim blogu - może się on stać źródłem informacji o nowych możliwościach, oraz inspiracji.Specjalizuje się w: Plisach - ostatnio szczególnie popularnych Decomatic, roletach materiałowych, “dzień/noc” oraz rzymskich, żaluzjach plisowanych, poziomych i pionowych. Montuje również moskitiery, firany i zasłony w nowoczesnym wydaniu.Zapraszam do kontaktu

Blindsproject.pl

tel. 691 473 127


Numer telefonu: 691 473 127
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Serwis zukowo.org jest darmowym portalem ogłoszeniowym skierowanym głównie do mieszkańców gminy Żukowo.
  • Serwis zukowo.org nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje też żadnej "ochrony kupującego", ani nie daje "certyfikatu sprzedającym".
  • Nie publikuj treści obraźliwych, wulgarnych, niezgodnych z prawem. Administrator może usunąć ogłoszenie bez podania przyczyny.